8 груд. 2014

Ще маленькі,а вже актори.

Вихователь молодшої дошкільної групи № 7(Рибчинська Л.А.) разом з дітьми на театралізованому гуртку
5 груд. 2014

"Будиночок Діда Мороза"

Діти з нетерпінням чекають на свято нового року та на зустріч з найдобрішим Дідом Морозом.
3 груд. 2014

Консультація з вихователями

Сьогодні з вихователями відбулася консультація на тему "Технологія ознайомлення дошкільників з явищами неживої природи"
1 груд. 2014

Готуємось до школи

Дуже важливо навчити дітей старшої дошкльної групи правильно обводити та заштриховувати предмети. це корисно не тільки для розвитку мілкої моторики рук, а й для розвитку каліграфії.
28 лист. 2014

Турбота про пташок

Ось і випав перший сніг, який став для людей та пташок справжнім дивом. Дітлахи радіють, а пташки сумують-голодно стає.
26 лист. 2014

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

27 листопада 2014 року в дошкільному навчальному закладі відбудеться ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ на тему "РОЗВИТОК МИСТЕЦЬКИХ ЗДІБНОСТЕЙ У ДІТЕЙ"
24 лист. 2014

"Віночок - український оберіг"

Сьогодні діти старшої дошкільної групи № 6 разом з вихователем ще раз пригадали про український оберег - віночок. В кінці заняття діти зробили колективну роботу "Діти у садочку, як квіти у віночку"
21 лист. 2014

Хліб - всьому голова

Діти молодшої групи № 7 (4 рік життя) разом з вихователем з`ясували звідки береться хліб, правила користування хлібом. Познайомилися з різновидами хлібо-булочних виробів.
19 лист. 2014

Збудуємо місто нашої мрії

Улюблена спрва дітей це-гра. В грі діти втілюють свої фантазії та мрії, вчаться дріжити і допомогати один одному.
17 лист. 2014

Бабусині казки

До дітей групи раннього віку № 11 часто в гості на заняття приходить бабуся казкарка, яка розповідає дітям не тільки казки, а й вірші, цікаві історії.