КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА-САДОК) №378 ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"

Доброго дня!

Вас вітає практичний психолог дошкільного навчального закладу № 378, Шаталова Оксана Валеріївна.

Практичний психолг допоможе Вам у розвязанні Ваших проблемних питань щодо виховання малечі, та чекає на Вас з понеділка по пятницу у кабінеті практичного психолога.

З понеділка по п’ятницю – 8.00-16.30

Консультації для батьків:

понеділок: 10.00-12.00

четвер:      14.30-16.30

Консультації для вихователів:

середа:      13.00-15.00

Практичний психолог працює за річним планом, складеним згідно нормативно-праввових документів в галузі освіти. Основними напрамками роботи є:

1. Психологічний супровід дітей усіх вікових груп

2. Діагностично-дослідницька робота (вивчення рівня психофізичного розвитку, рівня розвитку пізнавальних процесів).

3. Корекційно-відновлювальна та розвивальна робота (допомога в адаптації до дитячого саду, розвиток комунікативних навичок, пізнавальних процесів, подолання тривожності, замкненості, сором’язливості).

4. Психологічна просвіта (лекції для батьків та педагогічних працівників, психолого-педагогічні семінари, тренінги,).

5. Консультування усіх учасників навчально-виховного процесу (з питань та проблем дитячо-батьківських відносин, навчально-виховного процесу, а також за особистісними запитами).

Продовжує свою роботу Телефон довіри.
У житті кожного іноді виникають проблеми, вирішити які наодинці важко. Ви можете розраховувати на підтримку, компетентну консультацію та практичну допомогу.

Телефон довіри: 764-22-39

Також ви можете звернутися за такими телефонами:

705-04-69

ЩОДНЯ
ЦІЛОДОБОВО

Телефон довіри Харківського обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей і молоді

771-84-57

ПО БУДНЯХ
з 9- 00
до 17- 45

Телефон довіри Харківського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей і молоді «Довіра»

706-32-84

ПО БУДНЯХ
з 17- 00
до 21- 00

Телефон довіри «Нитка Аріадни»

8-800-500-21-80
(безкоштовно зі стаціонарних тел.)

ЩОДНЯ
з 9- 00
до 21- 00

Всеукраїнський телефон довіри для дітей і молоді