18 бер. 2015

Оголошення для батьків майбутніх першокласників

26.03.2015 запрошуємо батьків майбутніх першокласників відвідати збори в ХСШ № 85
16 бер. 2015

Декоративне малювання

Діти старшого дошкільного віку вчаться бути справжніми майстрами декоративного розпису. Сьогодні діти розписували куманець.
13 бер. 2015

Конкурс "Юні дарування"

В дошкільному навчальному закладі пройшов І тур (теоретичний) конкурсу "Юні дарування". Діти протягом певного часу виконувализавдання з логіко - математичного, мовленнєвого розвитку, з рідної природи та художної літератури.
10 бер. 2015

Шануймо пам`ять Т.Г.Шевченка

Вихователі разом з дітьми пригадали цікаві події з життя поета, його вірші, вели розмову про Т.Г.Шевченка не тільки як поета, а художника.
6 бер. 2015

Від щирого серця вітаємо всіх жінок з святом 8 Березня

Милі жінки! В цей день весняний, В цей день святковий Бажаємо щиро, бажаємо радо Безхмарного неба, сонця в душі Здоров’я міцного, дитячого слова Натхнення, кохання й краси.
4 бер. 2015

Полюбляють діть казки

Діти молодшої дошкільної групи № 7 (4 рік життя) ще хоч і маленькі, але дуже їм подобається розповідати казки один одному. Вихователь Рибчинська Л.А. використовує казки не тільки на занятті, а й в роботі по трудовому вихованню.
2 бер. 2015

Готуємо подарунки матусям і бабусям

Діти дуже люблять своїх матусь і бабусь, з нетерпінням чекають на свято, готуючи подарунки своїми руками.
27 лют. 2015

Чарівна торбинка

Діти молодшої групи № 10 (4 рік життя) полюбляють грати з виїхователем в гру "Чарівний мішечок".
25 лют. 2015

Діагностування дітей старшого дошкільного віку

Практичний психолог продовжує діагностування дітей старшого віку, щодо визначення готовності до навчання у школі.
23 лют. 2015

Заняття з дітьми раннього віку

Маленькі дітлахи, знати хочуть все одразу: як помити руки, як умитись, яких правил необхідно дотримуватись при митті рук, яких правил необхідно дотримуватись на кухні, допомагаючи матусі.