КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА-САДОК) №378 ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"

Методична робота

12.02.2015  Індивідуальна консультація з вихователем на тему: "Вчимо безпеці дітей ранньго віку".

04.02.2015 Теоретичний семінар для вихователей ДНЗ на тему: " Теорія і методика освіти для сталого розвитку".   На теоретичному семінарі, вихователь-методист познайомила вихователей з новою програмою : "Дошкільнятам про сталий розвиток", автор :О.І.Пометун, 2014 р.

03.02.2015    Відбувся колективний перегляд в старшій дошкільній групі № 1 (6 рік життя), на тему: "Стежиною доброти - до великого серця".

Вихователь зацікавила дітей читанням листа від Добряни. Протягом заняття діти побували на зупинках " Слухай,думай,відповідай", "Квітка добра", "Весела читальня", "Допоможемо природі", "Лісова галявина", Зерна добра". В кінці заняття вихователь провела,психогімнастику " Я маленька насінина ". По закінченню заняття діти подарували один одному паперові сердечка.

12.11.2014  Майстер-клас для вихователів

Вихователем - методистом сьогодні було проведено майстер-клас з вихователями ДНЗ на тему "Методика проведення занять з фізичної культури". Вихователі отримали методичні та практичні поради по проведенню цього виду занять.

11.11.2014 Консультація для вихователів

Відбулася консультація на тему: "Формування самооцінки дошкільників"

24.09.2014 Підготовка методичниго посібника

18.09.2014 року відбулася консультація для вихователів на тему: "Роль вихователя в розвитку пізнавальних інтересів п'ятирічних дошкільників"

08.04.2014 Відбулася консультація з вихователями на тему "Дитяча агресивність. Шляхи її подолання"

Педагоги разом з практичним психологом з`ясували, що таке дитяча агресивність, її причини та виділили етапи роботи з дітьми для її подолання.

03.04.2014 року відбувся колективний перегляд в cтаршій дошкільній групі  №5, на тему: "Талановиті діти зможуть все на світі "

Вид: зображувальна діяльність.

На занятті діти показали нетрадиційні техніки малювання, ліплення та аплікації, якими вони оволоділи протягом навчального року. Кожна група дітей працювала у певному напрямку: виготовляли квітку з фісташок, краба з пластикової тарілки, павука з ниток, човник з пластиліну...

13 березня 2014 Вихователь Кальченко Олена Єгорівна (педагог який атестується) провела відкрите заняття з дітьми раннього віку з мовленнєвого розвитку "Весняне сонечко"

29 січня 2014

У старшій групі №7 відбулося заняття з фізкультури на тему: "Подорож на острів скарбів". Діти продемонстрували вправи з підтягування на гімнастичній лаві, пролізання в обруч, переступання через кубики, стрибки в обруч. А також пограли в рухливу гру "Знайди свій будиночок."

29.10.2014 Практичним психологом був проведен тренінг на тему: "Комунікативна компетентність сучасного вихователя"