10 квіт. 2015

Вітаємо з Великоднем!

Нехай це величне свято наповнить серце почуттями надії i любові, дарує щастя та добро.
8 квіт. 2015

Фінал конкурсу : "Юні дарування".

Сьогодні відбулося нагородження переможців конурсу "Юні дарування".
6 квіт. 2015

Вербові котики

Вербові котики, зроблені своїми руками дітьми молодшої групи № 5, прикрашають веселий кувшин.
3 квіт. 2015

До нашого садка у гості завітала акробатично-циркова студія "Аквамарін"

Студія "Аквамарін"працює з дітьми на базі клуба дітей та молоді Орджонікідзевського району.
1 квіт. 2015

День сміху

Сьогодні дошкільнята святкували День сміху. Назбирали діти сміху повен зал: розповідали гуморески, танцювали, смішні пісні співали.
31 бер. 2015

"Пісенний вернісаж"

Сьогодні в дошкільному закладі відбулося районне свято "Пісенний вернісаж". Діти всіх вікових груп мали можливість зустрітися з її величністю Піснею.
27 бер. 2015

Пролісковий світ.

Весна нас радує першими квітками. Після спостереження за квітками на клумбі, діти відтворили красу на папері, зберігаючи довкілля.
25 бер. 2015

Фестиваль родинної творчості

Спеціально до фестивалю родинної творчості мама Ганнусі Лиманська Світлана Василівна склала вірш "Рідний край" Мій рідний крає- творчості колиска, ти батько щирих, обдарованих людей: Майстрів, художників, письменників, артистів та науковців, сповнених ідей.
23 бер. 2015

Засідання атестаційної комісії

Сьогодні відбулося засідання атестаційної комісії, де виховатеелям було присвоєно кваліфікаційну категорію, чи на відповідність раніше присвоєному тарифному розряду.
20 бер. 2015

Екскурсія до бібліотеки

Сьогодні діти старшої групи № 6 відвідали бібліотеку, яка розташована в центрі розвитку дітей за місцем проживання. Дітей привітно зустріла бібліотекар Ірина Олександрівна, розповіла дітям про свято дитячої книжки, яке відбудеться 30.03.2015.