30 січ. 2015

Годуємо пташок.

Діти старшого дошкільного віку № 6 на прогулянці годували пташок.
28 січ. 2015

Фізкультурне заняття для дітей молодшої групи №8

На фізкультурі формуємо в дітей уміння правильно виконувати основні рухи. Розвивати рівновагу, увагу, зосередженість, уміння діяти за сигналом дорослого. Запобігати виникненню плоскостопості та сколіозу. Виховувати бажання займатися фізкультурою.
26 січ. 2015

Екскурсія до школи.

Школа радісно зустрічала майбутніх першокласників.
23 січ. 2015

"Хустинка"

Відбулося заняття з аплікації у дітей молодшого дошкільного віку 4 рік життя, в групі №7,на тему: "Хустинка"
21 січ. 2015

Візерунки на вікні

У дітей старшого дошкільного віку групи №4,відбулося заняття з малювання на тему : "Візерунки на вікні".
19 січ. 2015

Шановні батьки!

Загальні батьківські збори
16 січ. 2015

У садочку відбулося святкове дійство "Наша Маланка козеня пасе" .

Щедрий вечір, добрий вечір, Добрим людям на здоров’я!
14 січ. 2015

Заняття у групі № 1 старшого дошкільного віку,на тему:"Українські народні свята у зимку".

Зима – це час, коли після напружених літніх та осінніх місяців люди можуть відпочити. Цьому неабияк сприяють довгі зимові вечори та велика кількість свят.
12 січ. 2015

Дітям про безпеку.

"Безпека на дорозі - це безпека життя"
6 січ. 2015

Вітаємо з Різдвом Христовим!

Хай смачна кутя удастя, хай в сімї панує щастя. Щоб весела коляда мир вам в хату принесла. Щоб весело і багато провели Різдвяне свято