КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА-САДОК) №378 ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"

13 трав. 2015

"Весняні квіти"

Наші малюки теж піклюються про рослини. Зберігаючи природу відтворили квіткову галявину весняних ківтів з пластиліну.
9 трав. 2015

ВІТАЄМО З ДНЕМ ПЕРЕМОГИ 9 ТРАВНЯ!

Від усього серця вітаємо з річницею Великої Перемоги... «Ми схиляємо голови перед пам’яттю загиблих за рідну землю в роки Другої світової війни та дякуємо їм за мирне життя в Україні та у всій Європі. Ми просимо всіх жителів України 9 травня не піддаватися на провокації та прожити цей день мирно та спокійно».
7 трав. 2015

Урочисте покладання квітів

Урочисте покладання квітів в сквері на вул. Луї Пастера, де поховано понад 80 солдатів-визволителів Харкова.
1 трав. 2015

ВІТАЄМО З 1 ТРАВНЯ – СВЯТОМ ВЕСНИ І ПРАЦІ!

Першотравень вже понад сторіччя відзначається людьми праці всього світу. Це день всіх трудівників, їх солідарності та взаємної підтримки у прагненні жити в мирному, демократичному суспільстві.
29 квіт. 2015

Діточки групи №7 залюбки допомагають вихователю на городі.

Вже город копають люди Йде робота на селі Тож і ми копати будемо В себе грядочки малі.
27 квіт. 2015

Небезпечні ситуації

" Колобок та Заєць",небезпечні знайомства.
24 квіт. 2015

" Віддячую природі за подарунки"

Діти старшого дошкільного віку 6 рік життя, групи № 1, виразили подяку природі за її щедрість і красу.
22 квіт. 2015

Тематичний день "Блакитні очі Землі"

Сьогодні діти з вихователями вели мову про водні ресурси нашої планети.
20 квіт. 2015

Екологічний тиждень "Мидіти своєї планети"

Сьогодні в дошкільному закладі розпочався екологічний тиждень. Кожен день має свою тему, з якою діти та вихователь працюють протягом дня.
17 квіт. 2015

День довкілля

Очистимо Землю від бруду і скверни, Посіємо скрізь доброти й квітів зерна! Хай буде планета красива й зелена Для щастя, добра і для тебе й для мене!