20 лют. 2015

"Ми Морзів не боїмся"

Діти молодшої групи № 7 (4 рік життя) також готуються зустрічати весну. На прогулянці грали в рухливу гру "Два Морози"
18 лют. 2015

"Допоможемо Незнайці" заняття з логіко - математичного розвитку

Діти часто на заняттях допомагають різним казковим героям. Цього разу допомга потрібна була Незнайці - розібратися з геометричними фігурами.
16 лют. 2015

Фізкультхвилинки для розумної дитинки

На занятях діти полюбляють не тільки займатися та виконувати цікаві завдання, а ще й відпочивати - робити зарядку.
13 лют. 2015

Діти готують валентинки своїм батькам

Із чудовим днем любові Щирі сердечні вітання, Хай буде у житті доволі І ласки й ніжності й кохання!
12 лют. 2015

Взаємовідвідування вихователів

заняття з рідної природи
9 лют. 2015

У нас у групі розпустилися перші бруньки.

Вивчення ботаніки дає змогу зрозуміти значення кожного органа в живій рослині.
6 лют. 2015

Антипометричні вимірювання дітей.

один з основних методів антропологічного дослідження, який полягає у вимірюванні тіла людини та його частин з метою встановлення вікових, статевих, расових та ін. особливостей фізичної будови.
4 лют. 2015

Колективний перегляд.

Відбувся колективний перегляд в старшій дошкільній групі № 1 (6 рік життя), на тему: "Стежиною доброти - до великого серця".
3 лют. 2015

Теоретичний семінар для вихователей ДНЗ

Теоретичний семінар для вихователей ДНЗ на тему: " Теорія і методика освіти для сталого розвитку".
2 лют. 2015

Cемінар

Cемінар з питань попередження виникнення надзвичайних ситуацій в навчальних закладах