Пам'ятка для батьків!

ЩОДО МУЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ

СТАРШИХ ДОШКІЛЬНИКІВ

Пам'ятка для батьків

1.  Прояв музичних здібностей говорить про необхідність починати музичний розвиток. І чим раніше це відбуватиметься, тим кра­ще. Втрачений час у формуванні інтелекту, творчих, музичних здібностей дитини не можна буде надолужити.

2.  Шлях розвитку музикальності у всіх дітей різний. Тому не слід засмучуватися, якщо у вашого малюка немає настрою слухати той чи інший музичний твір, підспівувати якусь пісню, або він не виявляє бажання танцювати під музику. Не засмучуйтесь! Кількіс­ні накопичення художньо-естетичного досвіду обов'язково пере­йдуть у якісні. Для цього потрібні час і терпіння.

3. Розвивайте а дитині музикальність, заохочуйте творчу ініці­ативу та залучайте до світу музичного мистецтва. Якнайкра­ще сприятимуть цьому відвідування дитячих театральних ви­став (зокрема, валетів «Лускунчик» П. Чайковського, «Спляча красуня», «Попелюшка» С. Прокоф'єва, опери «Коза-дереза» М. Лисенка тощо), знайомство із творчістю видатних компози­торів, які писали для дітей.