Вшанування пам'яті Тараса Григоровича Шевченка в ДНЗ

19 бер. 2014
Вихованці старшої дошкільної групи № 3 відвідали районну бібліотеку ім. Пушкіна.

На честь 200 річчя з дня народження Тараса Григоровича Шевченка діти разом з бібліотекарем пригадали цікаві факти з життя поета. Дошкільнята прочитали вірщі автора, за що були нагородженні дипломами.

День Народження Т.Г.Шевченко

11 бер. 2014
З нагоди дня народження Т.Г.шевченко у дошкільний заклад до дітей завітала в гості бібліотекар з бібліотеки нашого району.

24 лютого 2014р. у дошкільному закладі відбувся конкурс читців, присвячений пам'яті Т.Г. Шевченка "Вірші поета я читаю".

Вихователь-методист розповіла дітям цікаві факти з життя поета. Вихованці прочитали підготовлені вірші Тараса Григоровича Шевченка. Учасники конкурсу отримали солодкі подарунки.
І місце посіли: Анохіна Анна та Кулік Евеліна
ІІ місце:  Шкарупета Ігор
ІІІ місце: Богатир Ганна

У групах створені куточки памяті, присвячені великому художнику та письменнику Т.Г.Шевченку.