Дошкільний заклад повністю укомплектований медичними працівниками: старші медичні сестри Чернова Г.М., Пантелєєва І.А. та лікар-педіатр 9 поліклініки Ганусова С.В.

Медичне обслуговування дітей включає в себе проведення обов'язкових медичних оглядів, у тому числі медичних оглядів перед профілактичними щепленнями, які здійснюються згідно з календарем щеплень у встановленому МОЗ порядку медичними працівниками дошкільного навчального закладу або відповідним лікувально-профілактичним закладом після огляду лікаря-педіатра; надання невідкладної медичної допомоги на догоспітальному етапі, організація заходів для госпіталізації (за наявності показань) та інформування про це батьків.

Вся медична робота у дошкільному навчальному закладі спрямована на зміцнення фізичного і психічного здоров’я дітей, як того вимагає Закон України «Про дошкільну освіту». Під керівництвом старшої медичної сестри  Чернової Г.М. проводяться усі необхідні профілактичні заходи:

• контролюється виконання санітарно - гігієнічних норм працівниками дошкільного навчального закладу на всіх ділянках;
  • проводиться С - вітамінізація третіх страв, салатів;
  • здійснюється щоденний огляд дітей при прийомі до дошкільного навчального закладу;
  • проводиться інформаційна робота для батьків через інформаційні куточки, куточок здоров’я та консультативний пункт;
  • розроблена тематика для медико - педагогічних нарад.

Медичні сестри:

- щодня оглядають дітей, які відвідують дошкільний навчальний заклад;

- беруть участь у лікарському огляді дітей;

- проводять антропометрію, термометрію, визначають гостроту зору;

- надають долікарняну допомогу у разі гострого захворювання або травм;

- здійснюють забір матеріалу для лабораторних досліджень;

- проводять ізоляцію дітей, що захворіли, а також спостерігають за дітьми, які були в контакті з інфекційним хворим;

- організовують проведення поточної дезінфекції.

Дані про результати медичного обслуговування дітей фіксуються і зберігаються у порядку, встановленому МОЗ.

Проводиться моніторинг стану здоров'я, фізичного та нервово-психічного розвитку дітей, надання їм невідкладної медичної допомоги.

Постійно здійснюється медичний контроль за виконанням санітарно-гігієнічного та протиепідемічного режиму;

систематично проводиться санітарно-просвітницька робота серед дітей, батьків або осіб, які їх замінюють, та працівників закладу.